Skip to main content

sektör bağımsız geliştirmelerimiz ile firmanıza veya fikirlerinize benzersiz çözümler sunuyoruz

değer üreten özel çözümler

fikirleriniz ve ihtiyaçlarınız size özeldir. verdiğimiz hizmetler kapsamında kendi ihtiyaçlarınıza özgü en uygun, verimli ve yeni teknoloji çalışmalar gerçekleştiriyoruz

özel çözümler

kurumunuzun operasyonlarına, süreçlerine ve ihtiyaçlarına yönelik; projelerinizin hedeflerine uygun geliştirilen tamamen size özel yazılım çözümleri. yazılımlarımız mobil uygulama, kiosk, el terminali, akıllı televizyon gibi internete bağlanabilen bütün cihazların entegre olabileceği mimarilerde tasarlanıp ölçeklenebilir şekilde geliştirilmektedir.

mobil uygulama geliştirmeleri

saha operasyonlarında kullanılmaya müsait, firma süreçlerinin yönetilmesini ve denetlenmesine olanak sağlayan, anlık raporları alabildiğiniz, platform bağımlılığı bulunmayan mobil uygulamalar ile süreçlerinizi istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kolayca yürütebilirsiniz.

sadece firmalar için değil, yeni girişimleriniz için de size destek veriyoruz. projenizin üretilebilirliğini, sürdürülebilirliğini, ve karlılığını analiz ediyor ve projenize en uygun sistemleri geliştiriyoruz.

entegrasyon

kurumunuz içinde bulunan farklı sistemleri tek bir noktada toplayıp, merkezden yönetilmesini sağlayacak entegrasyonlarla yönetim operasyonlarınızı kolaylaştırıyor, çalışmalarınız için harcadığınız vakit ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

sharepoint çözümleri

microsoft'un en güçlü ürünlerinden olan sharepoint'in kurulumundan geliştirmelerine, ön yüz tasarım uygulamalarından versiyon yükseltmelerine kadar uçtan uca bir hizmet sağlıyoruz.

shopify danışmanlığı

e-ticarete giriş yapmak isteyen herkesin gözünü korkutan başlangıç maliyetleridir. shopify ile bu başlangıç maliyetlerini en aza çekip, dakikalar içinde kurulan, geliştirilebilen ve özelleştirilebilen, sürekli aktif ve kolay yönetilebilen bir e-ticaret sistemi sunuyoruz.

wordpress danışmanlığı

mevcut wordpress yazılım ve hostingleriniz için çözümler üretebiliyoruz. sitenize özel eklenti ve tema geliştirmeleri yapabilir, sorunlarınızı çözerek düzenli bakım hizmeti verebiliriz.